poniedziałek, 16 maja 2011

Czy Nefilimowie istnieli naprawdę?


Poprzedni artykuł poświęcony olbrzymom, które według Biblii narodziły się ze związku Synów Bożych (Aniołów) z ludzkimi kobietami wzbudził bardzo duże zainteresowanie. Dlatego postanowiłem dalej ciągnąć ten temat. Poniżej prezentuję kilka filmów poświęconych temu zagadnieniu. Dla urozmaicenia przy każdym z nich umieściłem najlepsze komentarze internautów z YouTube.


Internauta TheJopaolo skomentował ten film następującymi słowami: Wiele cywilizacji mówi o gigantach/tytanach/olbrzymach. Ja jako historyk wierzę naszym przodkom. Te zdjęcia to może być fotomontaż, ale podania ludowe tak podobne w tak odległych miejscach na ziemi mylić się nie mogą.

Podobnego zdania jest Pan Rave50ful: Świetny film, ale nie dziwi mnie zbytnio bo wiedziałem o tym wcześniej. Te szkielety i informacje o nich skrzętnie się ukrywa i tuszuje, z prostego powodu - zaakceptowanie ich przez naukowców wiązało by się z utratą autorytetów, grantów naukowych i wywróciłoby do góry nogami dotychczasowy sfałszowany światopogląd i historię.
Kolejny film jest co prawda krótszy ale za to równie ciekawy
Komentarz internautki naszawaszaich: Piękny film - popieram - niechciana i ukryta archeologia. Na szcześci coraz wiecej prawdy w sieci. Właśnie dlatego uważam internet jako żródło wolnych informacji, niezależnych i nie przefiltrowanych.

2 komentarze:

  1. Większość tych zdjęć to oczywiste fotomontaże,może jedno na sto zdjęć jest choć trochę prawdziwe,ale już to skłania do przemyśleń czy olbrzymi kiedyś istnieli.
    Co do przesłanek z mitów i wierzeń-tutaj sprawa jest jak z wszystkimi religiami,nigdy nie ma niezbitych dowodów a nam pozostaje tylko wierzyć w te które mamy,choć budzą wiele podejrzeń.

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz tu link do pewnej wiadomości dotyczącej właśnie aniołów:

    http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Sensacyjne-doniesienia-na-temat-aniolow-Tajne-archiwa-sowieckiej-Rosji,wid,13412829,wiadomosc.html?ticaid=6c522

    OdpowiedzUsuń